Charter night novoosnovanog Lions kluba Meridijan

Slika korisnika Antonia Vučica
Antonia Vučica 9 svibnja, 2022 - 21:07

Charter night novoosnovanog Lions kluba Meridijan, koji je počeo raditi u ožujku prošle godine, održan je ove subote u Rooftop Lateralu u Zagrebu.

Bila je to večer u kojoj je uz devet starijih, novih 17 članica LC Meridijan položilo svečanu prisegu pred guvernerom Distrikta - 126 Jozom Berečićem, 1. viceguvernerom Alekom Konićem, 2. viceguvernerom Robertom Vulićem, predsjednicom regije Jug Ivane Vulić, predsjednicom regije Sjever Đurđice Protić i prvim hrvatskim guvernerom Ivicom Jakićem. Bogati program upotpunili su svojim nastupima prijatelji Kluba Irma Dragičević, Blanka Tkalčić i Goran Grgić.

"Unatoč okolnostima u kojima smo se svi našli, Klub je u kratkom vremenu u svojoj zajednici i Distriktu - 126 uspio postići zavidne rezultate. Tijekom službenog dijela večeri naše nove i sjajne članice iz različitih područja djelovanja i rada, svečano će prisegnuti služenje našoj široj zajednici te se zalagati za promicanje prioritetnih područja djelovanja Lions Cluba International zajednice" - istaknula je predsjednica Kluba Rebeka Mesarić Žabčić.

Tijekom događaja Klubu je uručena Charter povelja koju su potpisale sve prisutne članice. Uz obitelji, prijatelje, donatore, sponzore i suradnike, divno je bilo podijeliti ovu priliku i iščekivanje naše buduće službe našoj široj zajednici s našim dragim Lionsima, predstavnicima iz klubova Distrikta - 126: LC Marjan, LC Novigrad, LC Lenucci, LC Zagreb, LC Zrinjevac, LC Šibenik, LC Luca, LC Bjelovar Nasta Rojc, LC Zrinski Čakovec, LC Varaždin Milleniium, LC Kontesa Nera, LC Našice, LC Frankopan, LC Salona, LC Poreč i Leo klub Tri kule.

LC Meridijan osnovan je 18. ožujka 2021. godine, a čini ga 26 članica na čelu s predsjednicom Rebekom Mesarić Žabčić, tajnicom Florom Frčko i rizničarkom Lianom Žugaj.

Ovim putem zahvaljujemo se svima na dolasku i veselimo se našim zajedničkim budućim humanitarnim akcijama. #weserve

"Ni jedan čin dobrote, bez obzira koliko malen, nije uzaludan." ~ Ezop