Charter night LC Marjan i LC Split

Slika korisnika Branka Polić
Branka Polić 16 lipnja, 2024 - 22:32

Charter night LC Marjan i LC Split na prelijepoj terasi hotela Park odisala je srećom i ponosom. Večer su nam uveličali predsjednici Regije i Zone. Predsjednice klubova su iznijele sve akcije koje su članovi proveli tijekom protekle lions godine, a koje su bile bogate brojem i sredstvima doniranim potrebitima. Godina članica LC Marjan je bila bogata divnim druženjima sa slijepim i slabovidnim osobama, sportašima s invaliditetom, djecom oboljelom od malignih bolesti, djecom bez roditeljskog doma, osobama s teškoćama u razvoju i bez vlastitog doma, s obiteljima slabijeg imovinskog stanja i još mnogima kojima je pomoć bila neophodna. Tijekom godine klubovi  su se međusobno podržavali u mnogim aktivnostima i pokazali koliko je zajedništvo neprocjenjivo vrijedno, a uključili su se i podržali rad Povjerenstva za prevenciju nasilja i očuvanje obitelji. Nakon govora predsjednika u odlasku skupu su se emotivnim govorima obratili novi predsjednici. Vrhunac večeri je bio prijem novih divnih članica, njih tri u LC Marjan i jedne u LC Split. Dodjeljena su mnoga klupska priznanja, kao i tri Melvin Jones Fellow priznanja za izuzetan humanitarni rad. I ne bi to bilo  druženje lionsa, a da nije humanitarno obojeno, pa su sredstva prikupljena od bogate lutrije donirana obitelji slabijeg imovinskog stanja.