Četiri Lions kluba u zajedničkoj ceremoniji prijema novih članova- umreženi Lionizam

Slika korisnika Tatjana Vukman
Tatjana Vukman 18 lipnja, 2024 - 08:08

POSEBAN LIONS DOGAĐAJ!

U OPG ŠARIĆ VRANA, PAKOŠTANE OKUPILI SU SE ČLANOVI 4 KLUBA, LC ZADAR, LC ŠIBENIK, LC LUCA I LC TROGIR i proveli ceremoniju svečanog prijema novih članova. Naša mreža volontera, Lions članova u Distriktu 126 raste.

Hvala Davorki Mezić ZC Regije Jug što je predložila i organizirala susret 50- tak članova ovih klubova i time doživjeli neuobičajeni susret i druženje.

Nazočio je i vodio ceremoniju naš 1.VDG ROBERT VULIĆ I zahvaljujemo mu što je došao u najposebnijem trenutku svakog kluba i sa nama se družio unatoč pripremama za odlazak u Melburn gdje će biti potvrđen kao Guverner Distrikta 126 Hrvatska. Neka nas lijepo predstavlja i sretno mu...

Sa radošću su primljeni novi članovi: Luka Grbić, Šime Skoblar, Mladen Marinić, Mario Petani, Irena Kozulić ( LC Zadar), Nada Ljubičić ( LC Luce), Luka Piasevoli ( LC Šibenik) i Nikica Ševo, Sandra Maškarić ( LC Trogir).

Sretno nam u zajedništvu, druženju i služenju!