CERTIFED GUIDING SEMINAR - Zagreb 06.03.

LionsHR Adminis... 8 ožujka, 2010 - 20:24

Prošli Vikend u prekrasnom prostoru hotela Sharaton u Zagrebu održan je zajednički hrvatsko-slovenski seminar za certificirane guiding lione. Dolazak internacionalnih dužnosnika PCC i GMT lidera Klausa Tanga i PDG i EE Area lidera Hansa-Petera Fischera na sastanak sa slovenskom guvernericom Poloncom Kukec i hrvatskim guvernerom Darkom Angebrandt, iskorišten je da jedan dio hrvatskih i slovenskih lionsa pod njihovim vodstvom završi i ovaj značajni seminar te da se osposobe za uspješno formiranje novih klubova ali i pomoć klubovima koji zapadnu u teškoće. Sastanku i seminaru prisustvovali su osim guvernera i 1.VDG Nikola Plavec, RC Damir Huljev, ZC Ančica Bošnjak-Praunsperger, ZC Mirko Lukić, ZC Damir Franjković, te RC Ksenija i ZC Marko iz prijateljske Slovenije, kao i 17 lionsa iz Hrvatske i Slovenije koji su uspješno završili seminar. Radni dio seminara bio je vrlo uspješan kao što možete vidjeti iz slika u nastavku.