Božićni bal Lionsa Regije JUG „Lionsi u lava“

LionsHR Adminis... 19 prosinca, 2019 - 08:48

Božićni bal Lionsa Regije JUG „Lionsi u lava“

U subotu, 14.12.2019., održan je drugi po redu Božićni bal „Lionsi u Lava“. U organizaciji bala sudjelovali su klubovi Zone I i 2 Regije Jug: LC Split, LC Dioklecijan, LC Marjan, LC Salona i LC Trogir. Slogan ovogodišnjeg humanitarnog dijela bala bio je „Unesimo svjetlost za Sv. Lucu“ jer je sav prikupljeni iznos namijenjen županijskoj Udruzi slijepih u Splitu.

Tijekom večeri, našem članu, PDG gdinu. Borbenu Uglešiću uručena je povelja o doživotnom lions članstvu (Life membership) za zasluge i doprinos hrvatskom i svjetskom lionizmu. Povelju je primila supruga i past guvernerica gđa. Antonija Uglešić.

Također, prisutnima su se predstavili članovi novoosnovanog Leo kluba Spalatum te su im uz polaganje prisege podijeljene značke. Značke je uručio past guverner g. Goran Šarić.

Uz druženje, ugodnu glazbu i bogatu lutriju, zaključena je još jedna humanitarna akcija.