The blind run 2

Slika korisnika Hrvoje Jurić
Hrvoje Jurić 18 listopada, 2022 - 10:58

U subotu 15. 10. 2022. održana je humanitarna utrka pod nazivom „The blind run 2“ u organizaciji Udruge djece za bolji svijet iz Samobora. Sudionici su trčali u paru, a jedan član para imao je maskicu za oči te su međusobno bili vezani uzicom. Trčali su se krugovi dužine 600 metara, a utrka je trajala 1 sat, pri čemu su se brojali istrčani krugovi svih sudionika. Temeljem tih podataka sponzori su financijski podržali akciju. LC Samobor aktivno se uključio u navedenu akciju na dva načina, izravnom financijskom donacijom te volontiranjem naših članica i članova tijekom pripreme i održavanja utrke. Po završetku, najboljima su podijeljene medalje. Potrebno je istaknuti kako je u akciji sudjelovala i Udruga za pse vodiče, a sva sredstva koji su prikupljena ovom hvalevrijednom humanitarnom akcijom biti će uplaćena Hrvatskom savezu slijepih. Veliko zadovoljstvo nam predstavlja činjenica što se i LC Samobor uključio u ovu vrijednu akciju.