BEČKI TJEDAN U OPATIJI – LC OPATIJA ORGANIZIRA BEČKI BAL

LionsHR Adminis... 22 rujna, 2011 - 11:07

Dragi Lions prijatelji!
Čast nam je pozvati vas da nam se pridružite u ovim manifestacijama kojima završava Bečki tjedan u Opatiji. Sve je počelo pred sedam godina u čast druženja sa zbratimljenim Lions klubom Laudon iz Beča. Danas je to preraslo u tjedan grada Beča, obilježen brojnim događanjima (susreti, izložbe, kuhinja i.t.d). Zbog obima i zahtjevnosti organizacije i ove godine glavni organizatori Bečkog bala su grad Opatija i grad Beč. No Lions Club Opatija našao je razumijevanja kako grada Opatija, tako i grada Beča, te ostalih sudionika organizacije, za davanje humanitarnog karaktera ovim događanjima, a u svrhu prikupljanja sredstava za nabavku defibrilatora za Park prirode Učka.
Informacije na 092 26 93 927 ili mail milovan.sepic@ri.t-com.hr Predsjednik: Darko Ćuruvija