Bečki tjedan u Opatiji

Slika korisnika Frano Mika
Frano Mika 30 kolovoza, 2024 - 18:08
Bečki tjedan u Opatiji

Dragi Lionsi, partneri, rodbino, prijatelji, dobročinitelji!

I ove godine Lions Club Opatija sudjeluje kao partner u organizaciji događanja vezana uz Bečki tjedan u Opatiji, a koji ove godine ima veliku završnicu 27.09. 2024 dobrotvornom modnom revijom s početkom u 18 sati, te 28.09. 2024 gala Bečkim balom koji počinje u 20 sati. Oba događanja će se održati u Kristalnoj dvorani Hotela "Kvarner". Sredstva sakupljena na ovim večerima biti će donirana Udruzi osoba s invaliditetom grada Opatije.

Modna revija biti će popraćena degustacijom vina, glazbenim i plesnim točkama, te bogatom lutrijom. Ulaz se neće naplaćivati, no prilozi i donacije su, i biti će, vrlo dobro došle. U koliko želite rezervirati mjesto za stolom na modnoj reviji molimo trebate uplatiti 5 Eura, a za stol od 10 osoba 40Eura.

Gala Bečki bal, na kojem glazbu izvodi ansambl iz Beča, uz večeru, sacher tortu, pjenušac i vatromet na kraju nosi štih starih vremena i glamura Opatije. Cijena ulaznice s večerom (bez pića) je 60 Eura

One koji su već bili u Opatiji na prijašnjim revijama i balovima pozivam doći ponoviti emocije i ambijent u kojima su već uživali. One koje još nisu osobno doživjeli ljepotu, atmosferu, eleganciju, opuštenost, zabavu i ljubav ovih događanja u biseru naše obale i kolijevci turizma pozivamo da se dođu uvjeriti u sve ono što govorimo. Sigurni smo i jedni i drugi biti će oduševljeni.

Kako je broj mjesta na Bečkom balu ograničen, a dobar dio je već rasprodan, to vas pozivamo da nam na email :

franomika@yahoo.it  i/ili darko.sambol27@gmail.com

što hitnije pošaljete, rezervacije,  osobne ili klupske naznačivši ime i prezime, odnosno Klub, i broj karata koje želite rezervirati.

Uplate od  60Eura po osobi na račun LC Opatije HR2824020061100127934 kod Erste Banke možete izvršiti odmah uz rezervaciju ili najkasnije do 15.09.2024. Nakon tog datuma rezervacija će biti izbrisana i nećemo moći garantirati za mjesto. Nakon izvršene uplate, molimo vas poslati nam email.

Za sve dodatne informacije možete nazvati: Frano Mika (tajnik LC Opatija) 099 651 7037.

Vidimo se u Opatiji na Modnoj reviji i Bečkom Balu!

Vaš LC Opatija