Administracija-komunikacija-edukacija 1.sjednica regije istok

LionsHR Adminis... 11 listopada, 2012 - 22:16

Na Višnjici je 10.10.2012. održana 1. sjednica regije Istok s radnim nazivom " Administracija- komunikacija - edukacija"

Sjednici su nazočili Lionsi regije i predstavnici Leo kluba Slatina,a posebna čast i zadovoljstvo je bilo što su osim predstavnika klubova,predsjednika zona i predsjednika nekih povjerenstava bili i PDG Šime Nevidal i Darko Angebrandt,te VDG Nada Arbanas koji su nam i ovaj puta prenijeli svoje znanje i lajonističko iskustvo.

Članovi Leo kluba su nakon sjednice promovirali svoju predstojeću akciju "HUMANITARNA RUKOMETNA UTAKMICA" koja će se održati 20.10.2012. u Slatini,a sav prihod od akcije je namijenjen je liječenju teško oboljelog Kristijana,mladića koji pohađa istu srednju školu kao i oni.

Dnevni red sjednice je bio slijedeći:

1) Izvješća predsjednika zona

-članarine

-slanje MMR-a

-ažuriranje promjena u Direktoriju

2) Sudjelovanje klubova u distriktualnim projektima i aktivnostima

3) Edukacija članova

5) Izvješće VDG Nade Arbanas s 58. Europa Foruma

6) Razno

Nakon sjednice je bilo ugodno druženje u prostorijama restorana Višnjica uz srneći paprikaš i slavonske kolače.