25. humanitarna Lions regata „Jedrima protiv droge“, 17.-20.04.2024.

Slika korisnika Robert Sedak
Robert Sedak 7 svibnja, 2024 - 13:18

Dragi Lionsi D 126,

ohrabreni uspjehom prethodnih regata naš Distrikt je u suradnji s partnerom „Laguna trade d.o.o.“ organizirao u jednoj od najljepših marina na Jadranu, marini „Frapa“ u Rogoznici, jubilarnu 25. međunarodnu humanitarnu regatu „Jedrima protiv droge“.

Uz sudjelovanje 43 posade iz 16 zemalja Europe, 350 Lionsa i prijatelja uživalo je u trodnevnom programu ispunjenom jedrenjem, druženjem, predavanjima, gastronomskim specijalitetima i raznolikom glazbenom programu, što u privatnom aranžmanu na jedrilicama, što u službenom dijelu koji je posjetitelje zadnju večer rasplesao i do usijanja  doveo „Disco magic band“.

Sudjelovanje u ovom događaju podiže zajedništvo među nama a istovremeno promiče važne poruke o zdravom načinu života.

Medijska promidžba regate i našeg Distrikta bila je više nego uspješna te smo i u tom segmentu učinili znatan iskorak.

Marina „Frapa“ je prema komentarima sudionika bila više nego dobar domaćin te im se i na ovom mjestu zahvaljujem.

U našoj prekrasnoj domovini koja je nautička destinacija i pomorska zemlja i koja je pravi magnet za ovakva okupljanja mi smo se još jednom pokazali i dokazali kao odlični domaćini i organizatori.

Dok čekamo financijske rezultate regate uživajte u fotografijama i filmu.

Fotografije možete preuzeti na ovom linku.

Vaš,
Robert Vulić 1.VDG, Predsjednik Organizacijskog odbora regate „JPD“2024.