1. sjednica Kabineta Guvernera

LionsHR Adminis... 3 rujna, 2010 - 13:55

Za vrijeme trajanja Varaždinskih baroknih večeri održat će se u subotu 2. listopada 2010. 1. sjednica Kabineta Guvernera u punom sastavu. Na sjednicu osim užeg kabineta Guvernera pozivaju se i svi predsjednici i tajnici klubova kao i predsjednici i članovi povjerenstava. Sjednica će početi u 16:00 h u Palači Hercer Gradskom muzeja Varaždin (Entomološki odjel). Nakon sjednice u 19:00 h Distrikt u suradnji s Koncertnim uredom Varaždin organizira prisustvovanje koncertu na kojem će Orfeo Orchestra & Purcell Choir u varaždinskoj katedrali izvoditi kantate Johanna Sebastiana Bacha. Nakon koncerta će se u Gradskom muzeju Varaždin (Palača Sermage) oko 21:00h otvoriti izložba 200 godina Braillea u suradnji s Tiflološkim muzejom iz Zagreba.