LC POREČ ORGANIZIRA HUMANITARNO/PRODAJNU IZLOŽBU IVANA KRAJINE - APSTRAKCIJE I FIGURACIJE

Slika korisnika Lions Tajnik
Lions Tajnik 6 listopada, 2024 - 18:08

Lions Cluba Poreč organizira humanitarno / prodajnu izložbu radova istaknutog porečkog umjetnika IVANA KRAJINE - APSTRAKCIJE I FIGURACIJE

Izložba će se održati u galerijskom prostoru umjetnika na adresi , Kukci, Jasenova 6, Poreč.

Od 17.listopada do 30.listopada 2024.

Otvaranje će se održati u četvrtak 17.listopada 2024 g. u 18 sati

Na prodaji će biti izložena djela iz umjetnikovog opusa različitih likovnih tehnika, od akvarela, ulja i gvaša na platnu, keramike te mozaika koji su umjetnikova specijalnost i po kojima je Ivan Krajina prepoznat i cijenjen.

Ovom će prodajnom izložbom Lions Club Poreč od jednog dijela sredstva namijeniti za donaciju u humanitarne svrhe. Sredstva će se dodjeliti pojedincima u potrebi i udrugama koje brinu o osobama s invaliditetom.

Na otvaranju izložbe o stvaralaštvu autora će govoriti prof. Gordana Restović

Očekujemo vaš dolazak na otvaranje izložbe i kupnju umjetnina.

Obilazak izložbe nakon otvaranja može se dogovoriti na telefon +385 99 441 1779.