Guverner Robert Vulić sa članicom GAT & GET tima i 2. VDG Mirjanom Čusek-Slunjski sudjelovali na M1.5 Summit “Nurturing the culture of growth” u Varšavi

Slika korisnika Robert Sedak
Robert Sedak 23 rujna, 2024 - 13:10

Predstavnici našeg Distrikta 126,  Guverner Robert Vulić i članica GAT & GET tima i 2. VDG Mirjana Čusek-Slunjski sudjelovali su od 21. do 22.9.2024. na prvom LCI samitu Misije 1.5 u Varšavi. Tema samita bila je „Njegovanje kulture rasta“  na kojem događaju se okupilo 60 entuzijastičnih sudionika iz područja CA4 Europe, uključujući guvernere distrikta, članove GAT & GET timova i regionalne voditelje. Samitu je prisustvovao i Manoj Shah, međunarodni 3. VDG, a cjelokupni događaj vodila je CA leader, PID Elena Apiani iz Italije.

Misija 1.5 je cilj dosezanja 1,5 milijuna Lions članova širom svijeta do 30.6.2027., kako bismo mogli bolje zadovoljiti rastuće potrebe naših zajednica i kao Lionsi služiti više od milijardu ljudi godišnje. Biti dio ove misije prihvatio je i naš Distrikt 126.

U dinamična dva dana predstavnici našeg Distrikta 126 aktivno su sudjelovali u raspravama i prezentirali uspješan model osnivanja novog Lions kluba u našem distriktu, Lions kluba Virtual Croatia koji je osnovan u mandatu PDG Milorada Stanića.

Bila je to ujedno prilika da se analiziraju postojeći planovi i strategija razvoja novih klubova i članstva u našem Distriktu. Radna atmosfera i energija  bila je  iznimno motivirajuća. Imati priliku čuti  mnoge priče o uspjehu i vidjeti uzbudljive, detaljne planove za osnivanje novih klubova i privlačenje novih članova, dodatna je inspiracija i motivacija  da s još jačim entuzijazmom svi zajedno uložimo dodatno vrijeme i energiju kako bi ojačali naš Distrikt 126 s novim klubovima i novim članovima.  U tome nam veliku podršku pruža LCI, posebno naša Area Leader Global Action Team 4E Europe, Aneliya Kaneva iz Bugarske.

Svaki naš član je bitan i njegov doprinos je iznimno važan. Svaki klub mijenja svoju zajednicu čineći je jačom, zdravijom i boljim mjestom za život. Kako bismo zadovoljili rastuće potrebe u našim zajednicama, trebamo osnovati nove klubove i pozvati nove članove koji će ponosno služiti s nama.

Svaki novi Lions donosi svježi set ideja i dodatni par ruku našem humanitarnom radu. Kako vaš klub raste, vi povećavate svoj lokalni utjecaj i širite svoj utjecaj u zajednici. Novi članovi povećavaju broj ljudi koji žele pozitivnu promjenu te zajedno s klubovima diljem svijeta povećavamo snagu i vidljivost Lionsa u svijetu.

Dragi Lionsi Distrikta 126,otvorimo vrata svojih klubova novim članovima, razmislimo imamo li potencijala osnovati novi ogranak ili klub. Ne podcjenjujmo naš doprinos, bez obzira kako nam se činio malim, jer samo zajedno možemo postići velike stvari.

Plovimo zajedno morem dobrote!

Vaš Guverner Robert Vulić i 2. VDG. Mirjana Čusek Slunjski

Kako nam je bilo pogledajte u galeriji slika: