14. Loborfest 2024 - Lions Club Zagorje uručio nagradu pobjedniku od 1000 eura

Slika korisnika Marko Stanić
Marko Stanić 30 srpnja, 2024 - 08:48

U nedjelju, 21. srpnja, održao se 14. po redu Loborfest pod šatorom na školskom igralištu u centru Lobora. To je jedini festival ovakvog tipa u sjeverozapadnoj Hrvatskoj i šire. KTD Loborfest svojim radom čuva tradiciju i kulturu loborskoga i zagorskog kraja te istu promovira u Hrvatskoj i inozemstvu.

Posjetitelje Loborfesta u natjecateljskom je dijelu programa oduševilo 10 glazbenih sastava, osam iz Hrvatske te dva iz Slovenije. Nastupili su Ansambl Zagorje, Čuvari Zagorja, Fiškali, Grupa Štimung, Veseli bećari, Veseli dečki, Ober-5, Zvuci Zagorja, Sladki greh te Grand kvinet.

Na početku festivala okupljenim posjetiteljima obratio se predsjednik KTD-a Loborfest, Josip Rihtarić, zahvalio svim posjetiteljima na dolasku te svim izvođačima koji će svojim izvedbama večer podići na visoku razinu.

Više na : www.zagorski-radio.hr/odrzan-14-loborfest-2024/