Halo pomoć 2024– SOS aparati za starije osobe

Slika korisnika Željko Đekić
Željko Đekić 6 srpnja, 2024 - 00:07

Grad Vukovar u 2024. godini sufinancira SOS uređaj za starije osobe i provođenje usluge Halo pomoć za 11 starijih osoba i osobama s invaliditetom na području grada Vukovara.

Poseban socijalni uređaj u obliku privjeska pomaže osobama koje žele što duže samostalno živjeti u svom domu. Povećana kvaliteta života, sigurnost i samostalnost moguća je uz ovaj uređaj.  SOS tipkom kojim u bilo kojem trenutku osobe mogu zatražiti pomoć u kriznoj situaciji.

Lions klub Vukovar provodi ovaj projekt na području grada Vukovara već 8. godinu, uz potporu Grada Vukovara. Partner na projektu je Udrugom za podršku žrtvama i svjedocima.

U sklopu projekta održano je predavanje u Udruzi osoba s invaliditetom Vuka povodom Nacionalnog dana invalida rada.

Vaš LC Vukovar