LC Novigrad započeo aktivnost dodjelom donacija

LionsHR Adminis... 19 rujna, 2014 - 18:33

Po ustaljenoj praksi i godišnjem odmoru našeg kluba tijekom turističke sezone jučerašnjim redovnim sastankom kluba krenuli smo u novu Lions godinu.

Donijeli smo odluke o dodjeli donacija sredstava prikupljenih na lions balu i golf turniru kako slijedi:

- odobrena donacija za smještaj djece iz SOS dječjeg sela Lekenik u Umagu (Vila Punta) prilikom njihovog učestvovanja u proslavi 5. godišnjice rada Udruge ZIID u Bujama. Vikend (petak-nadjelja)

Vidi: http://www.klinfo.hr/izlog/riznica-dojmova/malisani-iz-sos-djecjeg-sela-lekenik-poklonili-bujama-predstavu-o-malom-princu/

- odobrena donacija za Arielu Kozlović iz Čepića (Oprtalj), puna godišnja školarina za glazbenu školu violine i klavira (5. godina). Nju stipendiramo već 4. godinu.

- usvojeno je izvješće o realizaciji pomoći za stradale u poplavama u Slavoniji (20.000,00 kn u kućanskim aparatima). /Vidi u prilogu dio slika sa uručivanja donacija./

LC Novigrad kreće u novu Lions godinu sa novim planom aktivnosti i nada se uspješnoj realizaciji humanitarnih aktivnosti kao i u prošloj godini.

Tajnik kluba Drago Mesarić