Kako komunicirati o/s osobama s invaliditetom - panel diskusija

Organizator:

Tip događaja:

Datum događaja:
utorak, 29 listopada, 2024 - 17:30 do 19:00
za manje od jedan dan
Adresa:
Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti
Ulica cara Hadrijana 10
Osijek
Hrvatska

S ciljem osvješćivanja javnosti o primjerenim i poželjnim modelima komunikacije o i s osobama s invaliditetom, LC Gea organizira panel diskusiju u utorak, 29.10. od 17.30 sati na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti u Osijeku. Cilj panel diskusije je osvijestiti studente fakulteta i javnost o sposobnosti osoba s invaliditetom za potpuno ravnopravno djelovanje u radnoj sredini i zajednici uopće. Osobe s invaliditetom se nerijetko susreću s predrasudama vezanima uz njihovu mogućnost integracije u društvo, a niz pozitivnih primjera, koji će biti predstavljeni u panel diskusiji, pokazat će da je to daleko od istine.

Između ostali panelista, veliku čast članicama LC Gea je, svojim sudjelovanjem, iskazala Lionsica iz LC Marjan, Marina Carić, kojoj se LC Gea posebno zahvaljuje. Moderator panel diskusije je novinar Saša Drinić, koji se izvrsno integrirao u zajednicu unatoč invaliditetu.

Panel diskusiju će se moći pratiti i online putem Zoom-a sa sljedećim podacima:

korisnik:
zoom3@foozos.hr