Vinograd dobrote u Iloku

Ilok
Đurđa Protić
0912375841

Lions Distrikt 126 -Hrvatska  i Iločki podrumi d.o.o.Ilok  kao partneri ovog projekta, u  prigodi održavanja 1. sjednice kabineta Guvernera u Lions godini 2019./2020. koja će se održati u Vukovaru od 06. do 08. 09. 2019., imaju  zadovoljstvo  pozvati Vas na našu distriktrualnu  aktivnost sa humanitarnim ciljem:

" 2. berbu grožđa u  Lions vinogradu dobrote",  vinogorje Vukovo, Ilok

u subotu 07. 09. 2019. godine s početkom u 15:00 sati

Nakon svečanog otvorenja i berbe u prekrasnom okruženju  vinogorja Vukovo, organiziran je ručak i druženje uz glazbenu pratnju tamburaškog sastava " Sanjalice"

Lions vinograd dobrote je distriktrualna akcija Lions  D-126 koja se provodi na sljedeći način:

Lionsi i njihovi prijatelji uplaćuju za kumstvo jednog trsa  iznosu od 430 kuna  i time postaju dio ovog vrijednog  projekta čija je svrha  pomaganje  tijekom obrazovanja učenika i studenata poljoprivrednog i agronomskoga smjera regije Istočna Slavonija.

Za uplaćeni iznos od 430,00 kuna na žiro račun broj: IBAN: HR 8223600001502384073,  kum trsa  stječe pravo i na :

- inox pločicu s imenom i prezimenom

- darovnicu o kumstvu

- 6 butelja vrhunskog vina sorte Traminac

Obaveza kuma trsa je da svake godine uplaćuje 75 kn za održavanje vinograda.Za navedeni iznos kum iz svake berbe dobije jednu  butelju Lions vina Anima .

Nadamo se da ćete i vi postati dio ovog našeg vrijednog projekta.

Veselimo se Vašem dolasku!

U očekivanju Vašeg odgovora srdačno Vas pozdravljam.

SRCEM LIONSA - SLUŽIMO

Guverner Distrikta D 126 Hrvatska