Simpozij NEW VOICES - NEW FORCES

30. Ožujak 2019
sanja@paprenjak.hr
Poštovane članice/ članovi Lions klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Sjeverne Makedonije,  Slovenije i Srbije!

S velikim vas veseljem pozivamo na simpozij  NEW VOICES Lions Club International kojemu je cilj potaknuti nove snage Lionsa, žene kao voditeljice projekata i nositeljice novih ideja i načina vođenja unutar Lions internacionalne organizacije.
Simpozij će se održati 30. 03. 2019. od 10:00 do 16:30 sati u hotelu International, Miramarska 24, Zagreb i nosi naslov:

NEW VOICES - NEW FORCES Zagreb 2019
 NOVI GLASOVI - NOVA SNAGA Zagreb 2019.
 Što je NEW VOICES kod nas?

Ovaj pokret ima svoje specifičnosti od zemlje do zemlje. Postoje kontinenti i zemlje u kojima se žene još uvijek bore za pravo glasa i samostalnost.
U takvim sredinama NEW VOICES potiče svijest članstva na potrebu stvaranja ženskih klubova i učlanjivanje žena u LCI.
Mi, žene u našem europskom okruženju, imamo dug povijesni status ravnopravnosti, a tako smo se organizirale i u LCI.
Nama je NEW VOICES mogućnost kreativnog rada, volontiranja - nadogradnjom standardnih, do sada ponuđenih i prihvaćenih aktivnosti unutar LCI.
Teme simpozija su:
Poticanje socijalnog poduzetništva rizičnih društvenih skupina (mladi, žene, Romi, izbjeglice)
Poticanje ženskog vođenja on-going projekata
Prva će tema obraditi socijalno poduzetništvo kao novu društvenu potrebu i informirati nas kako gradske uprave funkcioniraju u ovoj ekonomskoj kategoriji; koje su mogućnosti članica/ članova Lionsa da volontiranjem participiraju u razvoju društvene zajednice.
Druga tema će kroz panel diskusije "primjer dobre prakse" prezentirati mogućnosti vođenja projekata unutar naše organizacije i osnaživati žensko članstvo kako bi preuzele odgovornosti u vođenju projekata.

Molimo vas da svoje prijave na simpozij šaljete na ime Sandy Lovković LC Slava Raškaj-tajnica NEW VOICES ZAGREB   (sandyl@net.hr) najkasnije do 20. 03. 2019., a uplate kotizacije molimo na račun HR5723400091510243419

Detaljan raspored tema i govornika šaljemo do 23. 03. 2019.

Kotizacija: 120 kn (uključuje prisustvovanje na simpoziju, ručak, kavu) - rezervacijski list s uputama prijave nalazi se u privitku.

Nakon simpozija polaznici dobivaju certifikat.

S poštovanjem,

Sanja Paprenjak
Guvernerica Distrikta 126 Hrvatska, organizatorica  NEW VOICES - NEW FORCES ZAGREB 2019.

Pozivnica New Voices hr.pdf394.35 KB
Invitation New Voices eng.pdf306.24 KB