Pogled na golf 2019.

Željko Palašek
palasekz@gmail.com
098 24 23 24

LC Zrinski Čakovec poziva na tradicionalnu akciju igranja smart golfa i prikupljanja sredstava za Udrugu za autizam Pogled Nedelišće.

LIONS KLUB ZRINSKI ČAKOVEC DAJE DODATNE INFORMACIJE O SVOJOJ AKCIJI

✓    Svaki igrač prvo izvrši registraciju na info punktu sa uplatom kotizacije.
✓     Svaki igrač treba imati po jednu palicu i lopticu.
✓    Svi igrači započinju igru (prvi udarac) sa početne pozicije na početku polja po slobodnom odabiru unutar prvog metra polja.
✓    Igrač igra pojedinačno dok ne pogodi u rupu, ostali čekaju svoj red, više igrača ne igra istovremeno na jednom polju. Kada igrač završi igru prelazi na drugo slobodno polje.
✓    Ako loptica igrača izađe van polja za igru, loptica se vraća na istu poziciju gdje je bila prije izlaska sa polja, te se igra nastavlja sa tog mjesta. Navedeno se ne računa kao kazneni bod.
✓    Ako loptica prilikom igre završi u „pijesku“ (bijela umjetna trava) ili rubnoj travi na okviru polja igra se mora
nastaviti sa tog mjesta, te se isto tako ne računa kao kazneni bod.
✓    Držači zastavica trebaju biti postavljeni na golf polju.
✓     Igrač i  n e  s m ij u  prej ak o  udarati ili „ m ahati“ pal ic am a  pril ik om  izvo đenj a  udarc a  . U Adventure/Smart Golfu igra se „putting“ odnosno lakše izvođenje udarca prema rupi, bez prekomjernih ispucavanja. Preporuka za ostale igrače je odmaknuti se od igrača kako ne bi došlo do slučajnih ozljeda.
✓    Svaki igrač ima pravo na maksimalno 7 pokušaja po golf polju. Ukoliko se rupa ne pogodi od 7
pokušaja, upisuje se maksimalan broj (7), te sljedeći igrač nastavlja igru.
✓    Poput mini golfa, u Adventure/Smart Golfu igrač sa najmanjim zbrojem udaraca/pokušaja po svim poljima pobjeđuje u igri.
✓    Palice i loptice se moraju vratiti nakon završetka igre sa ispunjenim i izračunatim rezultatom na
evidencijskom listiću kod prijavnog punkta.
✓    Nije dozvoljeno hodati u visokim potpeticama po golf polju.

-      U slučaju gužve : nema obaveze čekanja u redu ili započinjanja igre od polja br. 1, ukoliko u isto vrijeme dođe više igrača na igralište, svaki igrač se može rasporediti da počne igrati sa polja koje je slobodno (polja su numerirana), Primjer: prvi igrač započinje na polju br. 1, drugi igrač na polju br. 3, treći na polju br. 5, te se onda vraćaju na polja koja nisu odigrali - sva polja su numerirana, te se za ona polja koja su odigrana upisuje rezultat u listić za rezultate.

Mjesto održavanja: Mini golf tereni – Gradski bazeni Marija Ružić Čakovec
Datum održavanja: 18.5.2019. subota
Vrijeme: 15 -20 sati Ceremonija otvaranja: 17 sati KOTIZACIJA: 30 kn

Donacija namijenjena za Udruga za autizam „Pogled“!

Plakat Pogled na golf 2019 mr.jpg528.02 KB
Pogled na Golf Pravila igre 2019.pdf293.4 KB