Organogram, logo i Kabinet guvernerice Vinke Mitrović Distrikta 126 u LG 20.-21.

KABINET  U LIONS GODINI 2020./2021.

 

Guverner

VINKA MITROVIĆ

LC SALONA

  1. Viceguverner

Jozo Berečić

LC Valpovo Belišće

  1. Viceguverner

Alek Konić

LC

Tajnik/rizničar

Zlatko Janković-Miloš

LC Poreč

IPDG

Darko Ćuruvija

LC Opatija

LCIF koordinator

Željko Gucunski

LC NOVIGRAD

GLT koordinator

Robert Vulić

LC Split

GMT koordinator

Frano Mika

LC Opatija

GST koordinator

Vesna Boinović-Grubić

LC Lenuci

LEO koordinator

Petra Amižić Jelovčić

LC SPLIT

Predsjedavajući regije Istok

Željko Đekić

LC Vukovar

Predsjedavajući regije Sjever

Filip Stipančić

LC Agram

Predsjedavajući regije Zapad

Jadranka Katarinčić

LC QUARNEROLI Lovran

Predsjedavajući regije Jug

Elvis Dadić

LC Salona

Predsjednik LEO Distrikta

Slobodan Šolaja

LEO klub Rijeka

REGIJE I ZONE U D-126

REGIJA ISTOK   Predsjednik Željko Đekić LC Vukovar (Zona 6) 19 klubova

 

Zona I – ZC Marin Pajić LC Osijek

LC Osijek , LC Waldinger - Osijek, LC Drava – Osijek

Zona II – ZC  Irella Bogut LC Mursa- Osijek,

LC Mursa-Osijek,  LC Beli Manastir, LC Gea - Osijek ,LC Kuna-Osijek

Zona III  – ZC Jasna Medverec LC Brođanka – Slavonski Brod

LC Đakovo, LC Buga - Đakovo, LC Slavonski Brod, LC Brođanka-Slavonski Brod

Zona IV– ZC Emilija Černoga  LC Mihael - Donji Miholjac LC Valpovo-Belišće, LC Našice, LC Mihael-Donji Miholjac

Zona V – ZC Anica Car Marković LC Vereucha - Virovitica                                                                                                                                                              LC Slatina, LC Vereucha - Virovitica

Zona VI – ZC Mirjana Semenić Rutko - LC Vukovar    

LC Vinkovci, LC Vukovar

 

REGIJA SJEVER  Predsjednik Filip Stipančić (Zona V) 18 klubova

Zona I -ZC Mario Perica, LC Kaptol

LC Zagreb, LC Kaptol-Zagreb, LC Zagorje - Zabok

Zona II - ZC Andrea Krelja Tovarac  LC Zrinjevac

LC Grič - Zagreb , LC Zrinjevac - Zagreb, LC Karlovac, LC Popovača

Zona III -  ZC Ana Gruden LC Slava Raškaj

LC Sisak, LC Slava Raškaj - Zagreb, LC Slavoljub Penkala – Zagreb,LC Nasta Rojc - Bjelovar

Zona IV - Mihael Prčić, LC Samobor

LC Lenuci - Zagreb,  LC Samobor , LC Agram – Zagreb, LC Kontesa Nera-Zagreb

Zona V ZC Miljenka Toplek LC Zrinski Čakovec

NCLC  Millennium-Varaždin, LC Zrinski - Čakovec, LC Varaždin

 

REGIJA ZAPAD  Predsjednica Jadranka Katarinčić LC Quarneroli Lovran (Zona III) 11 klubova

 

Zona I - ZC Senka Šubat, LC Sušak Rijeka LC Rijeka, LC Korzo-Rijeka, LC Sušak-Rijeka

Zona II - ZC Alen Udovič LC Delnice Gorski Kotar LC Quarneroli-Lovran, LC Opatija, LC Delnice Gorski Kotar

Zona III - ZC Sandra Jagodin LC Poreč LC Pula, LC Poreč, LC Novigrad, LC Portole Oprtalj, LC Parone Novigrad

 

REGIJA JUG  Predsjednik Elvis Dadić LC Salona – Solin ( Zona IV) 13 klubova

 

Zona I – ZC Ivo Smrke LC Dioklecijan - Split

LC Split, LC Marjan, Dioklecijan- Split, LC Salona-Solin

Zona II – ZC Nera Gojanović LC Luca Šibenik

LC Luca-Šibenik, LC Šibenik i LC Zadar

Zona III – Marija Tikvica  LC  Sveti Vlaho - Dubrovnik

LC Sv. Vlaho-Dubrovnik , LC Libertas -Dubrovnik i LC Narona - Metković

Zona IV - ZC   Radojka Trebotić LC Salona - Solin

LC Salona, LC Hvar , LC Trogir

Ukupno 59 klubova

 

 

DodatakVeličina
Logo district final mali.jpg50.19 KB
Logo district final mali.png137.06 KB
Logo district final cb.pdf512.45 KB
Logo district final.pdf515.79 KB
znak DG Vinka Mitrović.jpg1.03 MB
zastava DG Vinka Mitrović.jpg3.63 MB
znak DG Vinka Mitrović manji.jpg593.47 KB
KABINET_2020-21.pdf1.87 MB
USTROJ KLUBOVA 2020-21.pdf1.89 MB
Kabinet i povjerenstva 2020-21 DG Vinka Mitrović.pdf559.99 KB