HUMANITARNI ŠPANCIRFEST 2021

Slika korisnika Zrinka Sočković
Zrinka Sočković 18 kolovoza, 2021 - 13:50

NCLC Varaždin Millennium prikupljanjem donacija na Špancirfestu 2021.

pomaže Udruzi „Novi put“ i korisnicima Prenoćišta za beskućnike Varaždin

Lions klub NCLC Varaždin Millennium se, tradicionalno, i ove godine uključio u Špancirfest. Sudjelovanje kluba je uvijek humanitarnog karaktera a sva prikupljena sredstva se prosljeđuju potrebitima.

Sredstva prikupljena donacijama na ovogodišnjem Špancirfestu će biti namijenjena Udruzi „Novi put“ i korisnicima Prenoćišta za beskućnike Varaždin kojom osiguravamo obroke korisnicima Prenoćišta za beskućnike Varaždin nedjeljom, kada ne radi Pučka kuhinja. S obzirom da suradnja Kluba i Udruge „Novi put“ traje već niz godina, pozivamo sve špancirere da nas i ove godine posjete u našoj kućici i svojim donacijama podrže u  nastojanju da beskućnicima osiguramo što više nedjeljnih ručkova.

Radno vrijeme kućice:            ponedjeljak – petak:   9:00 – 12:00 i 17:00 – 22:00

subota – nedjelja:       10:00 – 22:00

Također, našu humanitarnu akciju možete podržati i uplatom donacije na račun NCLC VARAŽDIN MILLENNIUM otvorenog za humanitarnu akciju (PBZ) IBAN: HR02 2340 0091 5111 4903 1 s naznakom „za humanitarni Špancirfest 2021.“.

Mi služimo!

Predsjednica NCLC Varaždin Millennium