Lions kluba Nasta Rojc Bjelovar poziva na Charter večeru

Bjelovar
Natalija Vodopija

Poštovani,

Čast nam je pozvati Vas na Charter večeru Lions kluba Nasta Rojc Bjelovar koja će se održati 29. veljače u Hotelu Central s početkom u 19 sati.

Uplatom 150,00 kuna po osobi na račun LC Nasta Rojc HR2824020061500077655 (s naznakom donacija) i dolaskom na ovo druženje pomažete nam u prikupljanju sredstava za pomoć Sigurnoj kući, sklonište za žene Bjelovar.

Ulaznice je, uz najavu, moguće kupiti i na licu mjesta, u gotovini, te sudjelovati u nagradnoj tomboli s cijenom od 30,00 kuna po listiću.

Prijave na mail  vodopija.natalija@gmail.com

Tel.0953511228

Veselimo se vašem dolasku.

We serve! – Mi služimo!

Natalija Vodopija