Lions Europa Forum Tallinn, Estonija

tajnik@lions.hr
0912219618

Dragi Lionsi Distrikta 126 Hrvatska,

obavještavamo Vas i pozivamo da sudjelujete na slijedećem Lions EUropa Forumu, koji će se održati od 3.-6. Listopada 2019. u Tallinnu, Estonija.

Kao što znate, Lions Europa Forum je najveća godišnja konferencija Lionsa Europa, na kojoj imate prilike iz prve ruke saznati sve o svim aktualnim događanjima i trendovima Lions Clubs Interantionala, upoznati se i razgovarati s najvišim dužnosnicima naše humanitarne organizacije i družiti se i izumjenjivati iskustva sa svim prsutnim Lionsima.

Naravno, naš Distrikt će oskoristiti priliku kako bi ponovo promovirao naš najveći projekt, međunarodnu humanitarnu regatu "Jedrima protiv droge" 2020., ali i Lions Europa Forum koejg smo domaćini 2021. u Zagrebu.

Na slijedećem linku se možete registrirati: https://www.europaforum2019.ee/ .

GENERAL PROGRAM.docx14.35 KB