LC Delnice Gorski Kotar organizira donatorsku akciju uz prisustvo guvernerice i ugodnu zabavu u predivnom ambijentu

15. Lipanj 2019
Vilinski Gaj - Brod na Kupi
Alen Udović
audovic@gsc-pgz.hr
091-181-1055

LC Delnice Gorski kotar uz pomoć udruge Kupa iz Broda na Kupi organizira donatorsku akciju prikupljanja financijskih sredstava za Lori i Lea iz Vrbovskog (djeca od 9 i 17 godina koja su prometnoj nesreći ostala bez oba roditelja). U predivnom ambijentu Vilinskoga gaja uz samu rijeku Kupu kušati ćemo svježe pastrve, domaću hranu i pokoju kapljicu vina. Potvrđen je i dolazak naše guvernerice Sanje Paprenjak.

Pozivamo sve Lionse da nam se pridruže u subotu 15.06.2019. sa početkom u 11 sati u bajkovitom Vilinskom gaju u Brodu na Kupi.

Ulaznica iznosi 50 kn po osobi (plaća se na ulazu u Vilinski gaj, a obuhvaća konzumaciju i donaciju za ostvarenje humanitarnog cilja).

Vilinski_gaj_1.jpg265.55 KB
Vilinski_gaj_2.jpg91.88 KB