Humanitarni Špancirfest 2019

Varaždin
Aleksandra Šantek

Dragi prijatelji

Pozivamo Vas, Vaše obitelji i prijatelje da nam se pridružite na tradicionalnoj akciji tijekom Špancirfesta!

Lions klub NCLC Varaždin Millennium se, tradicionalno, i ove godine uključio u Špancirfest. Sudjelovanje kluba je uvijek humanitarnog karaktera a sva prikupljena sredstva se prosljeđuju potrebitima.

Sredstva prikupljena donacijama na ovogodišnjem Špancirfestu tradicionalno će biti namijenjena za odlazak djece oboljele od dijabetesa u edukativne kampove u organizaciji Hrvatskog saveza dijabetičkih udruga, KBC-a Rebro te drugih organiziranih ljetnih edukativnih kampova za djecu i mlade sa šećernom bolešću. U znak zahvale, članovi Društva za zaštitu od dijabetesa Varaždin svaki dan će u kućici Kluba u jutarnjim smjenama vršiti besplatno mjerenje razine šećera u krvi, uz davanje raznih savjeta i informacija o samoj šećernoj bolesti/dijabetesu poznatijem kao „tihi ubojica“ budući da čak 40 % populacije ni ne zna da boluje od dijabetesa.

Radno vrijeme kućice:  ponedjeljak – petak: 9,00-12,00 i 17,00-22,00

subota – nedjelja:    10,00-22,00

Također, našu humanitarnu akciju možete podržati i uplatom donacije na račun NCLC VARAŽDIN MILLENNIUM otvorenog za humanitarnu akciju (PBZ) IBAN: HR2623400091511024245 s naznakom „za humanitarni Špancirfest 2019.“.

Evidencijska oznaka humanitarne akcije: VŽ-HA/LD-19-12

Na internet poveznici možete vidjeti cjelokupni program Špancirfesta. Posjetite nas na našoj kućici (na istom mjetu kao i svake godine).

Internet poveznica događanja:www.spancirfest.com

Predsjednica NCLC Varaždin Millennium