Humanitarni pub kviz - 5. rođendan LEO kluba Tri Kule @KSET

KSET Unska 3, 10000 Zagreb,
Karistijan Olujić
091408-8088

Povodom svog 5. rođendana, LEO klub Tri kule Zagreb 30. svibnja organizira humanitarni PUB KVIZ u suradnji s KSET-om!

Na ovom kvizu možeš pokazati svoje znanje iz opće kulture, a sve što ti treba je još par frendova u ekipi. Ako si pak vuk samotnjak - nije problem, pronaći ćemo ti čopor! Priliku za natjecanje će dobiti 15 ekipa po 4 osobe, a kotizacija po članu iznosi 20 kn.

Sav prihod humanitarnog kviza usmjeren je na pomoć potrebitim osobama. Osim što svojim dolaskom pomažeš potrebitima, kako bi igra bila zanimljivija, osigurane su i nagrade i to za prvo i predzadnje mjesto.

Ulaz u KSET će biti besplatan, ali za one dobre volje na ulazu će biti postavljena kutija za donacije.

Dress code: Plavo i Žuto

Svoju ekipu možete prijaviti na našoj FB stranici LEO klub Tri kule Zagreb ili SMS-om na broj : 091/408-8088 Kristijan Olujić

Poruka treba sadržavati prijavu ekipe s njezinim imenom te brojem članova ili ime i prezime osobe bez ekipe koju ćemo naknadno ubaciti u neku od ekipa

Radujemo se Vašem dolasku!

vizual.jpg35.47 KB