Humanitarni bal Lions kluba Poreč

NA 22. TRADICIONALNI HUMANITARNI BAL

30. 11. 2019. godine (subota) u 19.30 sati

Hotel VALAMAR DIAMANT  Poreč

Čast nam je pozvati Vas na svečanu večeru i Humanitarni bal

Pod motom   "DOBRO JE ČINITI DOBRO"

koji se ove godine održava

POVODOM  BLAGDANA GRADA POREČA  SV. MAURA

Prikupljena sredstva od donacija, bogate lutrije i aukcije slika namijenjena su

ZA NAŠU ANTONIU

Udruzi slijepih, , Društvu distrofičara, Društvu invalida, Sigurnoj kući, Udruzi udomitelja, Domu za psihički bolesne osobe, URIOS-u Centru za inkluziju, Udruzi dijabetičara i drugim udrugama i  mnogobrojnim potrebitim pojedincima. Također  pomažemo mladim talentima za njihovo usavršavanje kroz razne seminare i takmičenja.

Gosti večeri su uvažene osobe iz javnog i političkog života, članovi Lions i Leo klubova Istre, Hrvatske i inozemstva, te njihovi i naši prijatelji.

PROGRAM VEČERI:

-          AUKCIJA SLIKA

-          AUKCIJA VINA

-          BOGATA LUTRIJA

-          SVEČANA VEČERA

-          PLES

CIJENA ULAZNICA 250 KN

Radujemo se Vašem odazivu kao doprinosu ovoj humanitarnoj akciji i ugodnom druženju s našim gostima i članovima Lions cluba Poreč, te članovima Leo cluba Poreč

Rezervaciju ulaznica za bal možete obaviti kod naše

Mirjane Bjelica na tel.091/4451993 , ili putem e - maila: mirjana.bjelica@pu.t-com.hr .

U Poreču, 29.Listopada 2019.

Predsjednica:

Anamarija Muzica Saitz v. r.

IŽ – HA/REH -19-36