9. Humanitarni teniski turnir 2019 u Varaždinu

Varaždin
Aleksandra Šantek

Dragi Lionsi, dragi prijatelji,

zbog najavljenih izuzetno nepovoljnih vremenskih prilika naš Humanitarni teniski turnir će se održati dana 15.09.2019. (nedjelja) s početkom u 8:00 sati.

NCLC Varaždin Millennium dana 15.09.2019. na terenima TK Varteks, u suradnji s Udrugom Pogled iz Nedelišća i TK Varteks organizira 9. (deveti) po redu teniski turnir za pomoć djeci s poremećajima iz spektra autizma. Cilj humanitarne akcije je skupiti sredstva neophodna za nabavku novog Neurofeedback uređaja za terapije za djecu s poremećajima iz spektra autizma (članove udruge Pogled).

Tijekom dana će se održati teniski turnir u trajanju od 10:00-18:00 sati. Nakon turnira organizirali smo prigodno druženje do 21:00 sat.

Pozivamo Vas, Vaše obitelji i prijatelje da nam se pridružite na ovom sportskom događju s puno dobre zabave, veselih sudionika, vrijednih tombola i dobre zabave. Možete jsudjelovati u turniru ili se samo družiti u ugodnoj i sportskoj atmosferi.

Prošle godine prikupljeno je 41.123,69 kn. Sredstva su potrošena za provedbu logopedskih terapija. Zaposlene su 2 logopedice koje kontinuirano, tijekom cijele godine, rade s dvanaestero djece.

Članovi Udruge i dalje trebaju našu pomoć i podršku za integraciju u društvo. Udruga POGLED u svojim prostorijama, između ostalog, provodi i Neurofeedback terapiju kojom se ostvaruju poboljšanja u svim aspektima razvoja djece. Trenutačno Udruga radi s 55-ero djece, a još 17-ero djece čeka upis na listu čekanja za Neurofeedback terapiju. Zbog velikog interesa i odličnih rezultata te čekanja na red više od 7 mjeseci, željeli bi smo nabaviti još jedan Neurofeedback uređaj po Othmer metodi. Cijena uređaja s potrebnim dodacima je oko 100.000,00 kn.

U tu svrhu otvorili smo žiro račun NC Lions Cluba Varaždin Millenennium (OIB 35368977014) kod: Privredna banka Zagreb, IBAN br. HR04 2340 0091 5110 2425 3; SWIFT CODE PBZGHR2X – s naznakom Za humanitarni teniski turnir 2019.

Evidencijski broj akcije: VŽ-HA/NMU-19-11

Medijski pokrovitelji: VTV Varaždin i VOP portal Varaždin

Pokrovitelji: Varaždinska županija i Grad Varaždin

Veselimo se vašem dolasku i druženju.

Aleksandra Šantek

Predsjednica NCLC Varaždin Millennium