POZIV NA SVEČANOST PRIMOPREDAJE PREDSJEDNIKA KLUBOVA za lions god.2017/18 I CHARTER NIGHT LEO KLUBA PULA

9. Srpanj 2017
Poreč
Zlatko Janković-Miloš
0912219618

Lions klubovi Novigrad,Poreč i Pula

Leo klub Pula

P O Z I V A J U

VA S  N A

SVEČANOST PRIMOPREDAJE PREDSJEDNIKA KLUBOVA za lions god.2017/18

I  CHARTER NIGHT LEO KLUBA PULA

koji će se održati dana 09.07.2017 g. (nedjelja), na brodu našeg brata Borisa Sveti Mauro u Poreču/Riva/ sa početkom

u 18 sati

na brodu ćemo imati svečanost primopredaje dužnosti ali i promociju naših članova Leo kluba Pula u Leo članove svečanom dodjelom značaka.

U slučaju lijepog vremena brod Sv. Mauro će isploviti do Limskog kanala i zaustaviti se kod Piratske špilje, a možda vidimo i pokojeg delfina.

Cijena za Lionse je 100 kn a za Leiće 50 kn po osobi u što je uključeno jelo/mesni meni/ , piće i muzika, a naše vrijedne Lionese koja želi može ponijeti po koji domaći kolač.

Očekujemo sve članove naših klubova sa partnerima, a i našeg Guvernera Mladena Kajganića po povratku iz Amerike kao i dužnosnike sa naše Regije zapad.

Očekujemo vas sa radošću na prelijepo druženje.

Predsjednica                            Predsjednik                              Predsjednica

LC Novigrad                            LC Poreč                                      LC Pula

Aleksandra Micelli                Marino Rossi               Dubravka Orlić-Bašlin

Prijave dolaska poslati do 05.07. na mail tajnik @lions.hr