TROGIRSKI LIONSI organizirali zabavu i dali poklone po željama stanovnika DOMA ZA ODRASLE OSOBE TROGIR

Slika korisnika Tatjana Vukman
Tatjana Vukman 23 prosinca, 2023 - 12:59

Lions klub Trogir pripremio je poklone za sve korisnike Doma za odrasle osobe Trogir i to po njihovim osobnim željama. Dom u Trogiru trenutno broji 83 korisnika, a želje su uglavnom slatkiši, higijenske potrepštine, nakit, parfemi….

Prošle godine korisnici Doma za odrasle osobe osvojili su nas svojom radošću, iznenađenjem i zahvalnošću na božićnim poklonima, što nam je bio poticaj da i ove godine napravimo isto.

Članovi kluba umrežili su empatiju i aktivnost kolega na poslu, prijatelja, ljudi iz lokalne zajednice kako bi pripremili pravu „feštu“ u posebnim danima godine i proveli ovu vrijednu donaciju.

Svaka od ovih gesta može imati značajan utjecaj na starije i nemoćne osobe tijekom blagdana pružajući im osjećaj povezanosti, radosti i podrške. Nažalost, neki od stanovnika ovog Doma nemaju odgovarajuće kontakte sa svojim obiteljima, pa je samo biti prisutan i provesti vrijeme s njima najveći dar koji im možete pružiti.

Zahvaljujemo svima koji nas podržavaju i prate, te ponosno ističemo da je Lions moto „ MI SLUŽIMO“ prepoznat u potrebama zajednice!