Humanitarna večer LC Pula "Budi anđeo Lionizma"

24. Veljača 2018
Pula dom branitelja
Duška Kuhar

Dragi Lions prijatelji,

Lions Club Pula vas poziva povodom obilježavanja Međunarodnog dana materinskog jezika, dana 24.2.2018 u 20 sati u prostorijama Doma hrvatskih branitelja na humanitarnu večer ''Budi anđeo lionizma ''

Lions Club Pula prvi je međunarodni humanitarni klub u Istri osnovan 14.travnja 1996. godine.

Humanitarna pomoć pojedincima i institucijama kao i organiziranje humanitarnih projekata osnova je rada kluba. Prikupljena humanitarna sredstva bit će namijenjena društvenim institucijama s ciljem potpore našoj društvenoj zajednici u unapređenju učenja i razvoja obrazovanja mladih.

Pozivamo vas da i Vi budete „Anđeo lionizma 2018.“ te Vašim učešćem i dolaskom uveličate ovu svečanost.

Potvrdite Vaš interes porukom na adresu duska.kuhar@gmail.com

Predsjednica LC Pula

Duška Kuhar

Program BUDI ANĐEO LIONIZMA_Međunarodni dan materinskog jezika (003) (003).pdf340.22 KB