Charter night LC Gorski kotar odgađa se za rujun

P O Z V A T I

V A S

NA CHARTER NIGHT LC GORSKI KOTAR

koji će se održati 08.srpnja 2017 g. sa početkom u 20 sati u Planinskom centru Petehovac Polane 1A, 51300 Delnice.

Na svečanosti prijema u Lions zajednicu članova LC Gorski kotar očekuje se nazočnost najviših dužnosnika i predstavnika većeg broja klubova u Distriktu 126 kao i Lionsa iz susjedne Slovenije kao i  predstavnika lokalne zajednice.

Uz bogati goranski meni i dobar muzički sastav bit će to još jedno ugodno druženje Lionsa i onih koji tek ulaze u Lions organizaciju.

Počastite  nas svojim prisustvovanjem.

Večer će biti i humanitarnog karaktera. Prikupljat ćemo sredstva za osobu koja boluje  od multiple skleroze i živi u teškim životnim uvjetima.

Cijena večere bez konzumacije pića je 200 kn od čega je dio humanitarnog karaktera.

Molimo vas da vaš dolazak prijavite najkasnije do 05.07.2017 g na mail [email protected]

U očekivanju vašeg dolaska u Delnice najsrdačnije vas pozdravljamo.

Za LC Gorski kotar                                     Kuma kluba                Guverner D-126

Alen Udovič,predsjednik                    PDG Olga Šober              Goran Šarić

"Semper pro vobis"

"We serve"