Biohealing - Centar za bioterapiju Rijeka

Biohealing Rijeka vodeći je Centar u Hrvatskoj u otklanjanju zdravstvenih tegoba i bolesti prirodnim metodama

Surađujemo s ekspertima, redom certificiranim terapeutima različitih specijalnosti na području očuvanja zdravlja i kvalitete života

Sve metode su komplementarne sa školoskom medicinom u liječenju i smanjenju nus pojava, a svoje povjerenje daju nam i zdravstveni djelatnici

Biohealing Rijeka vodeći je Centar za bioterapiju po metodi Zdenka Domančića u Hrvatskoj

Bioterapija po metodi Zdenka Domančića učinkovita za sve bolesti i zdravstvene tegobe i ima mjerljive rezultate. Metoda se uspješno provodi 30 godina i priznata je u zemljama Europske unije.

Bioterapija po metodi Zdenka Domančića otklanja posljedice stresa, a preporuča se svima; odraslima, djeci, sportašima, trudnicama i dojiljama.

Pojačava imunološki sustav, bez štetnih je posljedica i komplementarna sa ostalim medicinskim postupcima. Omogućava organizmu da sam pobjedi bolest.

Stručnost i rezultati razlog za povjerenje

Za uspješan dugogodišnji rad Centra zaslužan je stručni tim na čelu sa voditeljicom gđom. Marinom Tauković, dipl. bioterapeutkinjom koja u Biohealingu Rijeka provodi bioterapije po metodi Zdenka Domančića. Višegodišnje iskustvo i "puno utakmica u nogama" u bioterapiji, te dugogodišnja praksa u zdravstvenoj djelatnosti, predanost i stalno usavršavanje izdignuli su gđu. Marinu u jednog od vodećih i cijenjenih stručnjaka .

U cilju unapređenja psihofizičkog zdravlja, obnove organizma i očuvanja kvalitete života našim korisnicima omogućavamo metode koje provode naši suradnici, priznati stručnjaci, eksperti različitih specijalnosti na području očuvanja zdravlja i kvalitete života, tako da uz bioterapiju, možete koristit i ThetaHealing terapije, terapije hipnozom, radiestezijsko dijagnosticiranje tijela i štetnih zračenja, meditacije idr.

Visoka kvaliteta i snažne reference

Povjerenje su nam pružili; Matica umirovljenika Grada Rijeke, Društvo za multiplusklerozu PGŽ, Liga za borbu protiv raka PGŽ-Mirta, klub žena liječenih od ginekoloških malignih bolesti, Tyria Rijeka-udruga liječenih i oboljelih od štitnjače, Hepatos Rijeka-udruga liječenih i oboljelih od hepatitisa, DIRA Rijeka-udruga za pomoć djeci s poteškoćama u razvoju, Zbor rukometnih sudaca Rijeka, Triatlon klub Rival Rijeka, NK Lučki radnik Rijeka, Sindikat metalaca Hrvatske-IS Podružnica BI 3.maj, Radio Korzo, RiTv i mnogi drugilogo izmjene bijeli.jpg

Adresa:
Biohealing - Centar za bioterapiju Rijeka Moše Albaharija 6B 51 000 Rijeka 051 345 294 095 345 2948 E-mail: biohealing.com@gmail.com
Grad:
Grad Rijeka